V Green light for BSS in Opole

W roku 2017 już po raz piąty odbywa się konferencja Green light for BSS in Opole – 19 września. W tym roku po raz pierwszy wydarzenie jest realizowane w ramach cyklu The BSS Tour zorganizowanego przez Fundację Pro Progressio. Jest to najważniejsze wydarzenie sektora nowoczesnych usług dla biznesu organizowane w Opolu. Na przestrzeni ostatnich pięciu lat sektor BPO i SSC stale umacnia swoją pozycję, a Miasto Opole udowadnia, że jest dobrą lokalizacją zarówno dla polskich jak i międzynarodowych inwestorów.
Zarówno duże międzynarodowe koncerny, jak i szybko rozwijające się polskie przedsiębiorstwa, wiążą z Opolem swoją przyszłość i budują centra operacyjne, w których realizowane są procesy informatyczne, finansowo-księgowe, analityczne, badawczo-rozwojowe i wiele innych.

Konferencja Green light for BSS in Opole jest doskonałą okazją do omówienia najistotniejszych kwestii związanych z rozwojem branży nowoczesnych usług dla biznesu w Opolu z kilku perspektyw – lokalnej, krajowej i międzynarodowej. Po raz pierwszy konferencja zostanie poprowadzona w klimacie przypominającym teleturniej i zostaną na niej omówione kwestie biznesowe, inwestycyjne, dotyczące potencjału kadrowego oraz nieruchomości biurowych.
Zapraszamy do Opola!

 2017-08-04-The-BSS-Tour-OP_BANNER_646x220_PL

Partnerzy:
Miasto Opole
IAOP
Outsourcing Verband
Sponsorzy:
W trakcie ustalania
Patroni Medialni:
OutsourcingPortal
Outsourcing&More
Emerging Europe
Outsourcing-Journal
Poland Today