Perspektywy współpracy z chińskimi firmami

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w seminarium „Perspektywy współpracy z chińskimi firmami” organizowanym przez Miasto Opole, w dniu 4 lipca 2018 w godzinach 09:00-12:15 w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Opolu.

W seminarium uczestniczyć będzie delegacja z Chin z prowincji Hubei w skład, której wchodzić będą przedstawiciele władz oraz firm. Prowincja Hubei ze stolicą w Wuhan znajduje się w centralnych Chinach i liczy ok. 60 mln mieszkańców. Delegaci przyjeżdżają z miasta – prefektury Yichang, szczególnie rozwiniętej w dziedzinie przemysłu chemicznego, spożywczego, farmaceutycznego, produkcji maszyn i urządzeń, nowoczesnych materiałów, oszczędzania energii i ochrony środowiska, IT, logistyki, kultury i turystyki.

W Opolu gościć będziemy:

– Radę Promocji Handlu Międzynarodowego

– Biura Ekonomiczno-Handlowe

– Wydział Mechaniki i Energetyki Uniwersytetu

– firmy z branży: elektronicznej (ekrany dotykowe, oczyszczony krzem, półprzewodniki, nanosilicon), metalowej (rury nierdzewne, inżynieria środowiska, materiały izolacyjne, wiertła diamentowe), opakowaniowej (gł. płynów), spożywczej (wino, herbata, żywność i napoje oraz wędzony bekon, żywność ekologiczna), chemicznej.

Spotkanie będzie prowadzone w języku polskim. Na miejscu będzie dla Państwa dostępny tłumacz języka chińskiego (tłumaczenia w języku polsko – chińskimo raz chińsko – polskim).

Po wprowadzającej prezentacji i części oficjalnej będzie czas na indywidualne rozmowy z każdym z członków delegacji.

Zgłoszenia osób mających uczestniczyć w seminarium prosimy kierować na maila: gospodarka@um.opole.pl

Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 29 czerwca 2018 (otrzymane zgłoszenie jest równoznaczne z potwierdzeniem udziału w seminarium).

W razie zapytań prosimy o kontakt:

1. Magdalena Błońska-Ałasa, tel.: 77 45 11 935, magdalena.blonska@um.opole.pl

2. Patrycja Długosz-Jakubowska, tel.: 77 45 11 920, patrycja.jakubowska@um.opole.pl