Kongres Samorządowy

Szanowni Państwo,

w imieniu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Ministerstwa Rozwoju, Ministerstwa Finansów oraz Urzędu Miasta Opola, zapraszamy Państwa do udziału w pierwszym bezpłatnym Kongresie Samorządowym, który odbędzie się w Opolu w dniach 17-18 października 2016 r.

Już teraz zapraszamy do rejestracji swojego udziału w spotkaniu z Wiceprezesami Rady Ministrów dr Jarosławem Gowinem, Ministrem Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Mateuszem Morawieckim, Ministrem Rozwoju i Ministrem Finansów oraz w pozostałych panelach i osiach tematycznych.

Zapisu można dokonać za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie: www.kongres.opole.pl

Kongres Samorządowy to unikatowa w skali kraju platforma wymiany doświadczeń i kompetencji wśród przedstawicieli samorządu terytorialnego w Polsce, poświęcona nowoczesnym technologiom oraz zaawansowanym procesom biznesowym w służbie poprawy jakości i warunków życia polskiego społeczeństwa.

Wydarzenie zgromadzi przedstawicieli rządu i samorządów, przedsiębiorców oraz naukowców. Głównymi prelegentami będą Wiceprezesi Rady Ministrów dr Jarosław Gowin, Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Mateusz Morawiecki, Minister Rozwoju i Finansów jak również ministrowie Anna Zalewska Minister Edukacji Narodowej oraz Marek Gróbarczyk Minister Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej. Kongres to prawie 1 000 gości, skupionych wokół idei nowoczesnego oraz silnego gospodarczo i społecznie samorządu. Zapraszamy do uczestnictwa w najważniejszym wydarzeniu samorządowym w Polsce.

Zapraszamy do uczestnictwa i aktywnego udziału w najważniejszym wydarzeniu samorządowym w Polsce. Aby się zarejestrować, proszę kliknąć w poniższy link: httpss://samorzadowykongres.exposupport.pl/register. Liczba miejsc jest ograniczona.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu z Biurem Kongresu Samorządowego, ul. Wrocławska 158, 45-835 Opole, tel. +48 535 668 379, e-mail biuro@kongres.opole.pl.