Stefanini

Stefanini to międzynarodowa firma, zapewniająca klientom kompleksową obsługę outsourcingową w zakresie IT, BPO, a także wsparcie konsultingowe. Powstała w Brazylii ponad 30 lat temu, działa w 39 krajach na całym świecie, a od kilkunastu lat jest obecna także w Polsce. Prowadzi dwa Centra Usług – w Krakowie i w Opolu – gdzie w nowoczesnych, komfortowych i przyjaznych biurach zatrudnia łącznie ok. 300 osób.

Praca w Stefanini

Dostarczamy wsparcie IT użytkownikom końcowym – pracownikom międzynarodowych korporacji z całego świata. Pomagamy osobom z różnych firm i z różnych działów w rozwiązywaniu mniejszych i większych problemów informatyczno-technicznych, z jakimi spotykają się na co dzień. Aby zapewnić komfort współpracy, mówimy w językach naszych klientów – polskim, niemieckim, czeskim, słowackim, angielskim, francuskim, włoskim, hiszpańskim, portugalskim, holenderskim, fińskim, duńskim i szwedzkim. Oferujemy intensywne szkolenia wstępne, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, konkurencyjne wynagrodzenie i jasno określoną ścieżkę kariery.

Rozwijaj się z nami w Opolu

Dobrze znasz język obcy, jesteś osobą otwartą i kontaktową, lubisz uczyć się nowych rzeczy, pracować z ludźmi i pomagać innym? Czekamy właśnie na Ciebie! Nie musisz mieć wykształcenia i doświadczenia w IT – wszystkiego dowiesz się podczas naszych szkoleń. Oprócz rekrutacji do działu service desk szukamy także pracowników delegowanych do wspierania klienta w jego siedzibie oraz na stanowiska specjalistyczne i menadżerskie. Dbamy również o możliwość awansu i rozwoju naszych pracowników, prowadząc wewnętrzne rekrutacje na transparentnych zasadach.

Sprawdź  oferty pracy i dołącz do zespołu Stefanini w Opolu!

 

Dla znających język włoski >>

Dla znających język niemiecki >>

Dla znających język angielski >>