PWC SERVICE DELIVERY CENTER
PwC Service Delivery Center (SDC) to jedna z największych firm w branży BPO/SSC w Polsce i na rynku lokalnym. Firma wspiera ponad 70 globalnych procesów w ramach sieci PwC w obszarze wsparcia audytu finansowego (Assurance), podatków (Tax) czy procesów księgowych i HR (Internal Firm Services). PwC Service Delivery Center to dwa biura, zlokalizowane w Katowicach i w Opolu oraz ponad 2000 pracowników, dostarczających usługi do około 50 biur PwC na świecie.

Biuro w Opolu liczy prawie 200 pracowników. Wśród nich są studenci, absolwenci, a także eksperci, którzy pracują na co dzień głownie z językiem niemieckim oraz angielskim realizując procesy finansowo-księgowe.

Nagradzany pracodawca

CEE Shared Services and Outsourcing Awards 2018

Gazele Biznesu 2017

 

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Różnorodne możliwości rozwoju.

Pracodawca wspierający rozwój umiejętności technicznych, miękkich oraz liderskich. Oferuje udział w wielowymiarowych projektach oraz globalnych procesach jednocześnie dając możliwość na awans zawodowy czy zmianę obszaru pracy i zadań poprzez wewnętrzne rekrutacje.

Przyjazne i wspierające środowisko pracy.

Firma dbająca o dobre relacje pomiędzy pracownikami, a także o komfortowe warunki pracy.

Kultura ciągłego doskonalenia.
Organizacja ceniąca innowacyjne i nietuzinkowe podejście, dająca pracownikom realny wpływ na wdrażanie własnych pomysłów.

Pewne miejsce pracy

PwC Service Delivery Center to jeden z największych pracodawców w branży BPO/SSC w Polsce i na rynku lokalnym. Tworzymy stabilne miejsca pracy.

 

Oferty pracy w Opolu:

  • Specjalista ds. procesów księgowych z językiem niemieckim
  • Specjalista ds. administracyjnych z językiem niemieckim
  • Specjalista ds. procesu z językiem niemieckim
  • Specjalista ds. procesu z językiem niemieckim – część etatu

 

Aplikuj:

https://pwc.to/2BJBwFz