Centrum Capgemini w Opolu powstało w 2012 roku i dynamicznie się rozwija. W chwili obecnej zatrudnia około 200 osób, które świadczą usługi wsparcia technicznego naszych klientów głównie w języku niemieckim, a także w angielskim, niderlandzkim i francuskim.

Capgemini specjalizuje się w konsultingu, technologiach IT i outsourcingu. Firma obecna jest w ponad 40 krajach i zatrudnia ponad 190 tys. pracowników pomagając w transformacji firmom, które chcą usprawnić procesy biznesowe i wzmocnić swoją przewagę konkurencyjną. Oferujemy możliwości pracy w obszarach: IT (centra Cloud Infrastructure Services, Application Services, Software Solutions Center) oraz biznesu (centrum Business Services): finanse, księgowość, bankowość, giełda, HR, obsługa klienta, wsparcie techniczne. Capgemini Polska ma swoje oddziały w 6 miastach i zatrudnia już prawie 7000 pracowników.

 • KORZYSTAJ Z MOŻLIWOŚCI
  Praca w międzynarodowej firmie dla prestiżowych klientów – około 100 światowych marek obsługiwanych przez 7000 profesjonalistów w 30 językach
 • PODEJMUJ WYZWANIA
  Jasno określona ścieżka kariery (ekspercka lub liderska) i bogata oferta szkoleniowa – ponad 20 000 szkoleń online oraz książek dostępnych dla Ciebie także z domu, szeroki wybór szkoleń w klasie, dofinansowanie do nauki języków obcych.
 • DOŚWIADCZAJ WSPARCIA
  Od ekspertów Capgemini nauczysz się najlepszych praktyk oraz biznesu na światowym poziomie. Ponad 900 certyfikowanych ekspertów z zakresu m.in. ITIL, Vmware, Citrix, Oracle Database
 • MIEJ SATYSFAKCJĘ Z PRACY
  Będziesz pracować w inspirującej atmosferze. Razem pracujemy i razem świętujemy – Projekt Teatr Capgemini, wolontariat pracowniczy, wydarzenia integracyjne, wspólne granie w kosza, siatkę – każdy znajdzie coś dla siebie!
 • CZUJ SIĘ DOCENIONY
  Poza wynagrodzeniem otrzymasz pakiet dodatków pozapłacowych (opieka medyczna dla całej rodziny, dodatkowe ubezpieczenie). Możesz polecać znajomych w Programie Referencyjnym i zgarniać nagrody! Nasze biura mają dogodną lokalizację z certyfikatem „Przyjazny rowerom”!
 • POKONUJ BARIERY
  Jako osoba niepełnosprawna otrzymasz profesjonalne wsparcie. Jesteśmy otwarci na poszukiwanie i wdrażanie nowoczesnych technologii wspierających pracę osób z różnymi niepełnosprawnościami. Zależy nam na włączeniu osób niepełnosprawnych do naszych zespołów na zasadzie równych szans. Prowadzimy szkolenia z zakresu świadomości niepełnosprawności. Dołącz do naszego programu wspierającego zatrudnienie osób z niepełnosprawnościami: Win with Capgemini.

 

Osoby zainteresowane ofertą prosimy wysyłać CV na adres: praca.pl@capgemini.com