Automotive CEE Day spotkanie zakupowe

Automotive CEE Day już w marcu w Opolu.

cee

T4. edycja spotkań zakupowych Automotive CEE Day odbędzie się w dniach 23-24 marca 2017 r. w Opolu w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym, w jednym z najnowocześniejszych obiektów tego typu w Polsce. Opolska lokalizacja stwarza doskonałe warunki do rozmów biznesowych a także to doskonałe miejsce dla wystawców na prezentację produktów i usług.
Automotive CEE Day to jedno z najważniejszych spotkań B2B w Europie Środkowo-Wschodniej. Głównym atutem tego wydarzenia, docenianym przez uczestników dotychczasowych edycji, jest unikatowa interaktywna platforma umawiania spotkań B2B pomiędzy zainteresowanymi firmami. Dzięki temu uczestnicy samodzielnie kształtują swój harmonogram spotkań, precyzyjnie dobierając partnerów do rozmów.
Podobnie jak w poprzedniej edycji potencjalni inwestorzy zagraniczni będą mogli nie tylko spotkać się z dostawcami z Polski i Europy Środkowo-Wschodniej, ale także uzyskać informację o możliwościach inwestycyjnych w naszym kraju i ofercie WSSE INVEST-PARK oraz Opolu.

Cele Automotive CEE Day:

  • stworzenie dogodnych warunków do nawiązania współpracy pomiędzy uczestnikami wydarzenia
  • rozmowy B2B pomiędzy firmami z krajów Europy Środkowo-Wschodniej, które zainteresowane są nawiązaniem współpracy produkcyjnej na poziomie krajowym i międzynarodowym
  • wystawa – możliwość szerszego zaprezentowania produktów i usług na dostępnych dla zainteresowanych firm stoiskach

Branże:

  • przemysł motoryzacyjny (producenci pojazdów, dostawcy produkcyjni i nieprodukcyjni)
  • środki transportu
  • AGD/RTV

Uczestnicy:

  • kadra zarządzająca
  • przedstawiciele działów zakupów
  • przedstawiciele działów sprzedaży i marketingu

Działy zakupów biorące udział w Automotive CEE Day 2017:
● FCA Purchasing ● Volkswagen Poznań ● MAN Bus ● Polaris Poland ● Coroplast ● DAEDONG System Poland ● DY AUTO ● Eldisy Poland ● GEDIA Poland ● IFA Powertrain ● KIRCHHOFF ● Kongsberg Automotive ● Magna Car Top Systems Poland ● Nexteer ● Nidec Motors & Actuators ● Mando Corp. ● Sanden Manufacturing Poland ● Seoyon E-HWA Automotive Poland ● Sitech ● Toyota Boshoku ● Toyota Motor Manufacturing Poland ● Valeo ● wezi-tec

Więcej informacji: www.automotiveceeday.eu (rejestracja)