ifm ecolink
ifm ecolink

 

ifm ecolink to producent automatyki przemysłowej z centrum Badań i Rozwoju (R&D) w Opolu. Fabryka ruszyła w czerwcu 2012. Firma zajmuje się produkcją okablowania ze złączami przemysłowymi oraz technologią IO Link. ifm ecolink należy do koncernu ifm electronic, zatrudniającego prawie 9000 pracowników. Firma ifm ma swoje siedziby w 50 państwach, główna siedziba znajduje się w Essen i powstała w 1969 roku. Spółka ifm ma swoich odbiorców w 165 krajach.

 

W skład opolskiego zespołu wchodzi niemal 800 osób, a liczba ta rośnie wraz z dynamicznym rozwojem firmy. Obecnie w samym dziale Badań i Rozwoju (R&D) pracuje około 60 inżynierów. Firma kładzie duży nacisk na szkolenia i rozwój pracowników i wierzy, że składową pasji jest dostrzeżony i dobrze zagospodarowany potencjał. ifm ecolink to przyjazne środowisko pracy, funkcjonujące zgodnie z ideą „people-first”. Na pierwszym miejscu stawia ludzi, ich potrzeby oraz dobrostan. Firma ma przejrzysty kodeks etyczny, który realizuje w ramach polityki Compliance.

Potwierdzeniem zagwarantowania najwyższych standardów pracy jest uzyskany przez dwa lata z rzędu certyfikat Top Employer Polska. Nadany w roku 2020 i 2021 przez Top Employers Institute.

ifm ecolink na lokalnym rynku aktywnie uczestniczy w życiu społecznym. Firma jest zaangażowana w działania kulturowe, edukacyjne i naukowe. Bardzo aktywnie rozwija współpracę z opolskimi uczelniami, szczególnie z Politechniką Opolską.  ifm ecolink współpracuje również ze szkołami średnimi – zawodowymi i technicznymi. Uczestniczy w licznych projektach, które mają na celu promowanie i rozwój szkolnictwa branżowego.

 

ifm ecolink organizuje dni otwarte oraz wizyty studyjne, młodzi ludzie mogą poznać procesy produkcyjne, strategię biznesową, a także zapoznać się z kulturą organizacyjną i zasadami funkcjonowania firmy. Studenci jak i absolwenci rozpoczynający swoją karierę zawodową mają możliwość podjęcia praktyk lub staży. Jest to początek wspólnej przyszłości z Grupą ifm.

 

ifm ecolink Sp. z o. o.

ul. Północna 6

77 445 70 00

Dział rekrutacji +48 570 710 473

rekrutacja@ifm.com