CODEFUSION

W CODEFUSION tworzymy wysokiej jakości oprogramowanie komputerowe. Specjalizujemy się w programowaniu na zlecenie, ale posiadamy również własne produkty (ExCalc – https://excalc.com/, KEWO – https://www.kewo.com.pl/). Mamy duże doświadczenie w oprogramowaniu dla szeroko pojętej sieci (ASP.NET MVC, Silverlight). Tworzymy aplikacje desktopowe (platforma Windows/WPF) oraz mobilne (zarówno natywne Java/Android, ObjectiveC/iOS, C#/Windows Mobile jak i hybrydowe HTML5 i JavaScript). Budujemy serwisy API oparte na technologii serwisów webowych (Web Service) i WCF. Jesteśmy specjalistami w integracji systemów typu legacy z najnowszymi technologiami z pod znaku Microsoft .NET Framework (interoprability).

Gdy tworzyliśmy CODEFUSION z premedytacją postanowiliśmy nie hołdowanie złym wzorcom kultury korporacyjnej. Jesteśmy zdania, że dobrą i produktywną atmosferę pracy można uzyskać bez wymuszonych inicjatyw i narzuconych zabaw integracyjnych.

U nas nie ma i nie będzie:
koła motocyklowego – choć niektórzy z nas jeżdżą na motocyklach,
zespołu muzycznego – choć gramy na różnych instrumentach,
koła biegowego – choć startujemy w maratonach.

Nasza grupa to zapaleni pasjonaci, którzy chcą pracować wykorzystując najnowsze technologie, w ciekawych projektach, w zdrowej atmosferze, wśród najlepszych programistów. Uważamy, że praca to jeden z ważniejszych aspektów naszego życia, nikt jednak nie mówi, że musi być to ten najważniejszy. Mamy dużo pracy i wymagamy, by była ona wykonana bardzo dobrze. To, co po pracy, nas nie interesuje.