Początki

Zaczynaliśmy od tworzenia i testowania oprogramowania w szerokiej ilości branż, aby po paru latach rozpocząć również działalność R&D w zakresie tematyki Sztucznej Inteligencji i Obrazowania Wielospektralnego.

Obecnie

Z biegiem lat zaczęliśmy skupiać się coraz bardziej nad projektami w obrębie branży Rolno – Spożywczej, ponieważ widzimy potencjalne przyszłe problemy związane z koniecznością wyżywienia przybywającej ilości populacji planety, względem możliwości wydajności produkcji rolnej.

Widzimy, iż dzięki implementacji nowoczesnych technologii sprzętowych i softwareowych, jesteśmy w ogromnym stopniu wspomóc działania rolne i około rolne. Przykładem tego mogą być procesy odpowiedniego nawożenia, nawadniania, dawkowania środków ochrony roślin oraz precyzyjnej analizy obecnej sytuacji na polu.

Od roku 2016/2017 pracujemy nad implementacją w branży rolnej najbardziej wartościowych technologii, które obecnie są rozwijane na świecie. Korzyści które świat czerpie z ich wpływu niesie ogromną szansę na zwiększenie efektywności i wydajności całego rolnictwa.

Szereg korzyści, które mogą wnosić algorytmy sztucznej inteligencji czy też wizji spektralnej, powodują że pracujemy nad tym aby ubrać je w przyjazne dla użytkownika produkty i aby mogły być one szeroko wykorzystywane zarówno przez indywidualnych gospodarzy jak i ogromne firmy w obrębie łańcucha dostaw, produkcji oraz skupu rolnego. W codziennej pracy rolnej bardzo ważny jest aspekt inspekcji, dlatego więc dbamy o to aby nasze aplikacje były dostępne również z pozycji smartfona podczas bieżącej pracy polowej.

Kariera

httpss://www.qzsolutions.pl/praca/