Hongbo Clean Energy Europe Sp. z o.o. kim jesteśmy?

Hongbo Clean Energy Europe sp. z o.o. jest powiązana z Hongbo Opto-Electronics Technology Co., Ltd., która jest jednym z podmiotów zależnych Hongbo Group, założonej przez Panią You Yuxian. Grupa prowadzi działalność w zakresie przemysłu poligraficznego, czystej energii i branży nieruchomości. Ma ponad 8000 pracowników. Warto wspomnieć, że Hongbo, Ltd.  jest dużą spółką notowaną na giełdzie w Chinach (kod akcji: 002229.SZ). Hongbo Opto-Electronics Technology Co., Ltd.  powstała w 2005 roku specjalizuje się w badaniu i rozwoju technologii energooszczędnych  produktów oświetleniowych przyjaznych dla środowiska. Jej głównymi produktami są lampy LED  stosowane w gospodarstwach domowych, biurach, do oświetlania dróg, zakładów przemysłowych, budynków i ekranów, które produkowane są ściśle według norm ISO9000, ISO14000, OHSAS8001UL. Produkty zyskały certyfikaty UL, GS, CE oraz CCC.

Hongbo Clean Energy Europe Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu, wkrótce rozpocznie budowę zaawansowanego technologicznie kompleksu produkcyjno-badawczego nastawionego na produkcję czystych nośników energii.

Firma już dziś rozpoczyna nabór na następujące stanowiska: kierownika działu sprzedaży, administratora biura, kierowcy auta osobowego, specjalisty działu HR,  księgowego, inżynierów elektroników, pracowników laboratorium, kierownika działu produkcji, specjalistę do spraw zakupów (metale), specjalistę do spraw zakupów (tworzywa sztuczne i opakowania), specjalistę do spraw zakupów (elementy elektroniczne, maszyny i urządzenia), asystenta produkcji, magazyniera,  operatorów wózków widłowych, operatorów CNC, inżynierów mechaników,  inżynierów ds. jakości, kontrolera jakości, inspektora produkcji (linia montażowa), inspektora produkcji (wtryskarki), inspektor produkcji (prasa hydrauliczna), inspektora produkcji (narzędziownia), inspektora konserwacji.

Osoby zainteresowane mogą przesyłać aplikacje na adres: rekrutacja@hongbo.eu

Oferty pracy

Więcej ofert na hongbo.eu >>