FUTURE PROCESSING
Future Processing to firma technologiczna powstała w 2000 roku, która działa na globalnym rynku oprogramowania.

Specjalizujemy się w tworzeniu oprogramowania dopasowanego do indywidualnych potrzeb klienta, na rynki zachodnioeuropejskie oraz skandynawskie.

W ofercie firmy, która zatrudnia obecnie ponad 750 osób, znajdują się m. in.: modernizacja i migracja systemów IT, projektowanie i tworzenie aplikacji mobilnych, webowych, desktopowych, czy wbudowanych, a to wszystko przy zastosowaniu najnowocześniejszych technologii.

Jesteśmy zespołem wysokiej klasy specjalistów, ceniących sobie możliwości rozwoju i pracę przy ambitnych projektach, często wymagających rozwiązań z pogranicza wielu dziedzin. Nieustannie poszerzamy nasze kompetencje i zdobywamy certyfikaty z takich obszarów jak.NET, SharePoint, Windows Server, SQL i inne. Jesteśmy certyfikowanym partnerem Microsoftu od 2007 roku. Specjalizujemy się także m.in. w technologiach takich jak Java, Mobile, czy PHP.

W 2015 roku uplasowaliśmy się na 23 pozycji w rankingu Deloitte Technology Fast 50, który wyróżnia najdynamiczniej rozwijające się spółki technologiczne Europy Środkowej Jesteśmy też laureatami licznych konkursów branżowych, jak również tych, wyróżniających najlepszych pracodawców.

Siedziba firma znajduje się w Gliwicach, a od 2011 rozwijamy także z powodzeniem nasze biuro w Opolu. Kapitał młodych i wykwalifikowanych ludzi oraz współpraca z Politechniką Opolską i Uniwersytetem Opolskim, to czynniki, które zdecydowały, że wybraliśmy to miasto.

DLACZEGO WARTO DO NAS DOŁĄCZYĆ?

Future Processing to:
• Laureat i zwycięzca konkursów na idealnego pracodawcę
• Przyjacielska atmosfera i zgrany zespół
• Liczne szkolenia i możliwość zdobywania certyfikatów
• Możliwość rozwoju w różnych technologiach
• Ciekawe projekty i wyzwania technologiczne
• Otwartość w informowaniu o sprawach firmy – mówimy, jak jest!