Kim jesteśmy i co tworzymy

Firma Stefanini powstała w Brazylii w 1987 r. Obecnie działa w 39 krajach zatrudniając ponad 22 000 pracowników na całym świecie. Oferta biznesowa Stefanini dotyczy nowoczesnych usług świadczonych na zasadzie ITO (Information Technology Outsourcing/Offshoring), w tym, m.in. wsparcie techniczne IT w 35 językach świata, rozwój aplikacji, konfiguracja systemów IT oraz doradztwo w zakresie ERP/SAP.

Stefanini Polska działa od 2011 r.,  zwłaszcza w obszarze usług wsparcia technicznego IT/helpdesk IT, field support, które firma dostarcza w kilkunastu językach obcych, w tym m.in. we: francuskim, niemieckim, czeskim, włoskim, holenderskim, a nawet słoweńskim, litewskim, szwedzkim czy też norweskim. Nasze zespoły pracują w oparciu o uznane na całym świecie standardy ITIL.

Lokalizacja centrali i oddziałów: Polska – Kraków, Opole. Siedziba główna – São Paulo, Brazylia, centrala w Europie – Bruksela, Belgia, centrala w USA – Detroit.

Kogo szukamy

Service Desk to przede wszystkim praca z ludźmi, dlatego też najważniejsze dla nas są kompetencje językowe, dociekliwość oraz umiejętności interpersonalne – zwłaszcza umiejętności komunikacji, bo trzeba umieć doradzić na wiele łatwych i trudnych tematów „komputerowych” użytkownikom, którzy mogą nie mieć dużego obycia z zagadnieniami IT. Helpdesk – to praca, dająca ogrom frajdy, satysfakcji, choć nie ukrywajmy, wymaga zaangażowania i ciągłego uczenia się.

Poza naszym międzynarodowym Service Desk – oferujemy ścieżki kariery zawodowej związane ściśle z doradztwem skupionym wokół merytoryki funkcjonowania określonych aplikacji, sytemów IT, pracy z klientem, zarządzania projektami oraz administracją IT.

Rekrutacja? Stawiamy na osobiste spotkanie z kandydatem i ciekawą rozmowę na temat zawodowych ambicji kandydata i tego jak można je zrealizować ze Stefanini. Ponadto – audyt językowy. Wszystkie aktualnie otwarte rekrutacje publikujemy na https://stefanini.com/en/careers/  – zawsze też można nam wysłać swoja aplikację na email: jobspl@stefanini.com 

Oferty pracy w Opolu: