International Automotive Components (IAC) jest trzecim na świecie, pod względem udziału w rynku, dostawcą elementów wyposażenia wewnętrznego do samochodów osobowych i jedynym globalnym dostawcą skupionym wyłącznie na wyposażeniu do wnętrz samochodów.

Zatrudniamy ponad 31 tys. pracowników w 18 krajach, na wszystkich kontynentach. IAC produkuje podzespoły dla takich marek jak Volvo, Jaugar, Land Rover, Audi, BMW, Daimler czy Porsche.

W Opolu przy ulicy Północnej 16 powstaje 27 fabryka IAC w Europie, której produkcja skupi się na wytwarzaniu desek rozdzielczych oraz podłokietników dla marek premium i będzie bazować na dwóch głównych procesach – szyciu i tapicerowaniu. Nowoczesny park maszynowy, w którego skład wchodzą m.in. plazmy niskociśnieniowe, automatyczne cele klejące i suszące oraz prasy laminacyjne, w połączeniu z wykwalifikowanym personelem oraz systemem wizyjnym, stanowi gwarancję uzyskania wyrobów najwyższej jakości.

Aktualnie nasz zespół liczy około 200 Pracowników i nadal się powiększa. Możesz rozwijać się wspólnie z nami, pracując w jednym z naszych działów: Produkcji, Technicznym, Logistyki, Jakości, IT, Finansów i kontrolingu oraz HR.

iac2

Co oferujemy?

  • Możliwość współuczestniczenia w tworzeniu zakładu od podstaw/bycie integralną częścią zespołu
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Atmosferę bazującą na wzajemnym szacunku i zaufaniu
  • Osobisty rozwój – możliwość przyuczenia do zawodu od podstaw, możliwość przekwalifikowania, awanse wewnętrzne
  • Uczciwe i konkurencyjne wynagrodzenie, system premiowy nagradzający wyniki oraz postawę w pracy
  • Pakiet benefitów (transport, ubezpieczenie, opieka medyczna, stołówka pracownicza z dofinansowaniem do posiłków)
  • Komfortowe warunki pracy w nowo wybudowanym zakładzie

Oferty pracy:

Oferty pracy >>